Mart 07 2015 0Comment

NİCE TÜRKİYE

Türkiye’de 1996’dan bu yana hizmet veren İtalyan firma Nice, Panjur ve Kepenk Sistemleri üzerine kurulup Bariyer Sistemleri, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Motorları, Motor Aksesuarları ürünleriyle gelişmiştir.

Nice Türkiye’nin ürünleri bahçe kapısı motorları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapı motorları, kepenk motorları, panjur motorları, tente motorları, perde motorları, dairesel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, bariyer sistemleri, bariyer motorları, motor aksesuarları ve yedek parça şeklinde sıralanabilir.

Nice Türkiye otomatik sistem ve motorları nitelikli araştırmalar ışığında müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarlanmış, kurulumu basit, kullanımı kolay, estetik, güvenli, pratik, gerçek konfor sunan, işlevsel, yoğun kullanıma uygun, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve gerektiğinde yedek parça imkanı olan kaliteli ürünlerdir. Yoğun kullanıma uyumlu olmaları ve emniyet sistemleriyle güvenlik sağlamaları tercih nedenidir.

AR-GE çalışmalarıyla müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Nice Türkiye otomatik sistem ve motorları dayanıklı, garantili, estetik, kalitelidir. Ürünler konuttan endüstriyel alanlara ve kamu-hizmet binalarına pek çok alanda kullanılır.

Ürünlerde engel tanıma, yavaş başlama yavaş durma, ısı yalıtımı sağlama vb. özellikler Nice Türkiye’yle sunulan özelliklerdir.

Satışın ardından montaj, kurulum, bakım ile tamir onarım da Nice’ın hizmetlerindendir. Nice Servis, donanımlı personeliyle ürüne yönelik tüm aşamalarda müşterilerinin destekçisidir.

ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri, bilgi ve tecrübeye dayalı çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Write a Reply or Comment