Nisan 06 2015 0Comment

BFT Türkiye

BFT Türkiye, 1999’dan beri ülkemizde de hizmet veren İtalyan firmadır. Uzaktan kumandalı ve motorlu sistemleri ülkemize getiren marka, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

BFT Türkiye’nin ürünleri genel olarak, bariyer, otomatik kapı, kumanda, motor, bahçe kapısı motoru, garaj kapısı motoru, yana kayar kapı motoru, kanatlı kapı motoru, seksiyonel kapı motoru şeklinde sıralanabilir. BFT motorları dayanıklı, güvenli, yedek parça imkanı olan, şık sistemlerdir.

İlgili ürünler konutlardan sitelere, alış veriş merkezlerinden hastanelere, endüstriyel alanlardan cezaevlerine ve kamu ile hizmet binalarına kadar pek çok alanda kullanılmaktadır.

Ürünlerin emniyet sistemlerine sahip olmasından dolayı güvenli kullanım sağlaması tercih sebebidir. Adını sektörün zirvesine yazdıran ünlü marka müşterilerinin referansıyla tercih sebebidir.

BFT Türkiye’yle satışın yanı sıra montaj, kurulum, bakım ve gerektiğinde tamir onarım desteği de yanınızdadır. BFT servis ağı yaygındır ve servis personeli alanında uzman bir kadrodur.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak, montaj ve kurulum için randevu almak, bakım yaptırmak ya da tamiri için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Telefonla çözüme kavuşturulabilecek durumlar için BFT Müşteri Hizmetleri ilgili personeli ile sizinledir. Servis gerektiren durumlarda da talebiniz tarafımıza iletilir iletilmez ekibimizle bağlantı kurarak en kısa zamanda size dönüş yapılması sağlanır.

Write a Reply or Comment