Mart 07 2015 0Comment

FAAC TÜRKİYE

FAAC Türkiye bariyer, otomatik kapı, geçiş kontrol sistemleri, panjur ve tente motorları alanlarında hizmet vermektedir.

Fotoselli kapılar, bahçe kapısı motorları, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları, seksiyonel kapı motorları, endüstriyel katlanır kapı motorları, kanatlı kapı otomasyonları, hidrolik kanatlı kapı motorları, elektromekanik kanatlı kapı motorları, kollu bariyer, mantar bariyer, kit ürünler, kumanda ve aksesuarlar FAAC Türkiye’nin ürünlerindendir.

İlgili ürünler garantilidir, dayanıklı, kaliteli, güvenli ve şık olması tercih edilmesinin sebeplerindendir. FAAC ürünleri, AR-GE çalışmalarıyla müşteri ihtiyacına göre yenilenen ileri teknoloji ile geliştirilmiş modellerdir. Yoğun kullanıma uygundurlar. Emniyet sistemleri ile güvenlidirler. Tasarımları ince ve zarif boyutlarda olduğundan mimari açıdan zorlu ortamlarda bile montaj kolaylığı sağlarlar. İhtiyaca göre her bütçeye uygun modeller mevcuttur.

1985’li yıllardan beri kendi ürünleri için mikro işlemci üretebilen firma, Avrupa ülkelerinin yanı sıra ülkemizde de kendini kalite ve güvenle kanıtlamıştır.

Cumhurbaşkanlığı, Türk Telekom, Algida, Aydın Üniversitesi, ÇETAŞ, CITROEN, EVYAP, FORMÜL gibi referansları bulunan ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri, bilgi ve deneyimi buluşturarak müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

FAAC Türkiye’yi tercih eden müşterilere destek satışın ardından montaj, kurulum, bakım ve tamir onarımla da sürmektedir. FAAC Servis birimi talep etmeniz halinde yaygın servis ağıyla yedi gün yirmi dört saat destekçinizdir. Servis personeli hem eğitimli hem de donanımlı usta ellerdir.

Write a Reply or Comment