Şirketimiz Hakkında

KURUMSAL

Nice, 1996’dan bu yana ülkemizde de hizmet sunan ünlü İtalyan firmasıdır. Panjur ve kepenk sistemleri ile yola başlayan marka, otomatik kapı sistemleri ve bariyer sistemleri ile hizmet ağını genişletmiştir.

Fotoselli kapılar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları gibi otomatik kapı motorları, bariyer sistemleri, motor aksesuarları ve yedek parça Nice hizmetlerindendir.

Nice Türkiye emniyetli, kaliteli, garantili, ileri teknoloji ürünü, akılcı, yenilikçi sistemlerle geliştirdiği modelleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak adını sektörün zirvesine yazdırmıştır. Nice ürünleri zengin modelleriyle farklı ihtiyaç alanlarına ve her bütçeye uygundur. Avrupa standartlarına uygun ürünlerin tasarımında şıklık da göz ardı edilmemiş, yaşam alanlarınıza estetik detaylar sunulmuştur.

Otomatik kapı otomasyonlarında dünyaca ünlü markaların bölge bayisi olarak hizmet veren ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri, Nice Türkiye ürünlerinin de satış ve servis hizmetlerini güvenle sağlamaktadır. ENGDOOR Yapı ve Kapı Teknolojileri’nin Cumhurbaşkanlığı, Türk Telekom, Algida, Aydın Üniversitesi, ÇETAŞ, CITROEN, EVYAP, FORMÜL gibi referansları bulunmaktadır.

Nice, ürünlerini tercih etmeniz halinde montaj ve kurulum aşamalarında da birebir hizmetiyle yanınızdadır. Ürünlerin bakımı tek kişiyle yapılacak kadar basit olsa da müşteri isteği üzerine bakım için de destek sunulur. Nice Servis de gerektiğinde tamir ve onarım için yaygın ağı, uzman personeliyle yedi gün yirmi dört saat sizinledir.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

HIZLI

Safety is the most important of our core values. It is our first priority during every work day.

GÜVENLİ

Involvement in and support of the community are at the heart of our company.

KALİTELİ

Structure’s commitment to green building and sustainability is long-standing.

Daha detaylı bilgi ve TEKNİK DESTEK için bilgi bize ulaşın