NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS

NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS

Nice Servis, otomatik kapı sistemleri ve bariyer sistemlerinde kalite ve güvenle adını sektörün zirvesine yazdıran Nice Türkiye’nin bakım, tamir, onarım hizmetlerini yerine getiren birimidir.

Ülkemizde 1996’dan beri hizmet veren Nice Türkiye, kendini müşterilerinin referansıyla kanıtlamıştır. Fotoselli kapılar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları gibi otomatik kapı motorları, bariyer sistemleri, motor aksesuarları Nice güvencesiyle kullanıcılarından daima olumlu dönüt almıştır.

Otomatik kapı sistemleri ve bariyer sistemlerinin kullanımı sürekli artmaktadır. Hızlı motorlar günümüzde konut, site, iş yeri, alış veriş merkezi, endüstriyel alanlar, hastaneler, cezaevleri, kamu-hizmet alanları gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

Nice Servisi, ülkenin tamamını saran yaygın hizmet ağı ve donanımlı, eğitimli, alanında uzman personelleri aracılığıyla yedi gün yirmi dört saat yanınızdadır. Nice ürünlerinin montajı ile kurulumunu işinin ehli ustalar, en iyi ve en emniyetli şekilde sağlar. Ürünlerin kullanım aşamasında ise tüm modellerin bakımı genel olarak tek kişinin yapabileceği kadar basit olsa da müşteri destek istediğinde servis personelini yine yanında bulur. Gerektiğinde onarım ve tamir de Nice Servisinin emniyetli ellerindedir.

Nice ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak, varsa sorularınıza cevap bulmak, telefon aracılığıyla çözüme kavuşturulabilecek sorunları halletmek için Nice Müşteri Hizmetleri de ilgili personeli ile sürekli sizinledir. Müşteri Hizmetleri ve Servis için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve TEKNİK DESTEK için bilgi bize ulaşın