BFT TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS

Kapı ve bariyer sistemlerinde otomasyon hizmeti veren İtalyan marka BFT, 1999’dan bu yana ülkemizde de kalite ve güvenle müşterilerinin memnuniyetini kazanarak sektörde kendini kanıtlamıştır.

Uzaktan kumandalı ve motorlu sistemlerde geniş ürün yelpazesi bulunan BFT, yana kayar kapı otomasyonu, kanatlı kapı otomasyonu, fotoselli kapı otomasyonu, seksiyonel kapı otomasyonu, bariyer otomasyonu ve motor aksesuarlarında hizmet vermektedir.  BFT motorları dayanıklı, güvenli, şık, yedek parça imkanı olan motorlardır.

BFT ürünleri, konut, site, iş yeri, alış veriş merkezi, hastane, cezaevi, endüstriyel alanlar, kamu hizmet binaları gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

BFT Servis, satışın ardından ürünlerin montaj, kurulum ve bakım aşamalarında müşterilerine destek sağlar. Ürünler böylece emniyetli bir şekilde kullanıma hazırlanır. Pek çok ağırlığı taşıma kapasitesine sahip hızlı motorlar ile pratik kullanım sağlayan otomatik kapı ve bariyerlerde güvenlik, göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir.

Gerektiğinde tamir onarım da BFT Servisin eğitimli, donanımlı, alanında uzman personelleri eliyle yapılır. Ürününüz ve problemi ile ilgili bilgi vermenizin ardından, firmamız yetkili servis personeli ile en kısa sürede iletişime geçerek ilgili ekibimizin vakit kaybetmeden en kısa sürede sorununuzu gidermesi sağlanır.

BFT Servise yaygın hizmet ağı ile yedi gün yirmi dört saat ulaşabilmek mümkündür. Ürünler hakkında bilgi almak istediğinizde, varsa sorularınıza cevap bulmak için ve telefonla sağlanabilecek nitelikteki teknik destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve TEKNİK DESTEK için bilgi bize ulaşın