1965’ten bu yana kapı ve bariyer sistemlerinde kendini kanıtlamış bulunan FAAC, konut, site, iş yeri, endüstriyel alanlar, kamu ve hizmet alanlarında uygulanan otomasyon çözümleri ile yaya ve araçlar için erişim kontrol hizmeti vermektedir.

FAAC TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS

Kepenk, panjur ve tenteler için motorlar, geçiş kontrolü sistemleri, otopark sistemleri, otomatik kapılar, bahçe kapısı otomasyonları ve bariyerler FAAC’ın ürünlerindendir. Yedek parça imkanı da mevcuttur.

FAAC ürünleri, konut, site ve iş yerlerinden alış veriş merkezlerine, endüstriyel alanlardan kamu-hizmet binalarına, garaj, otoparktan cezaevlerine pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini önceliği edinerek pek çok ülkede sektörün zirvesine yerleşen FAAC, ürünlerinin satışının ardından kullanım aşamasında da kullanıcılarını desteklemeye devam eder. Satışın ardından montaj ve kurulumu sağlayan FAAC Servis, talep halinde bakım da yapar. Gerektiğinde ise tamir ve onarım yine FAAC Servisin uzman personelleri eliyle yapılır.

Personeli donanımlı, eğitimli, alanının uzmanı ustalardan oluşan FAAC Servis’e ülkenin her yerinde yedi gün yirmi dört saat ulaşmanız mümkündür.

Müşteri Hizmetleri ise ürünler hakkında bilgi almak, varsa soru işaretlerinizi gidermek ve telefon ile çözülebilecek ürün sorunları üzerine destek almak için daima sizinledir.

Servis talebiniz firmamıza iletildiği anda iş planına alınır ve en kısa sürede ilgili ekibe bildirilerek personelin vakit kaybetmeden kapınızda olması sağlanır.

Kaliteli ve güvenle kullanabileceğiniz aynı zamanda yedek parça ve servis desteği de bulabileceğiniz bir ürün için siz de FAAC’ı seçin.

Daha detaylı bilgi ve TEKNİK DESTEK için bilgi bize ulaşın